×

Müslüm izle

Müslüm izle
Müslüm izle
Türkçe Dublaj 720p IMDb 8.7

hdfilmcephesi.com Müslüm izle Sunar;

Türkiye’de bir çok ünlü sanatçı yetişmiştir. Fakat çok azı topluma mal olmuştur. Toplumları peşinden sürükleyebilen, söyledikleri parçalarla her ruhta bir şeyleri uyandıran çalışmaları yapmaksa sadece efsanelere özgü bir şeydir. 3 Mart 2013 tarihinde kaybettiğimiz büyük efsaneden bahsediyorum. Müslüm Baba‘dan… Arabesk müziğe yeni bir soluk getiren ve halkın kendisine baba diye hitap ettiği o büyük adam.

Warner Bross. ve Ayla yapım ekibinin birlikte yürüteceği çalışmada ünlü arabesk müzik sanatçısı Müslüm Gürses‘in hayatı konu edilecektir. Büyük bir özveri içerisinde yapılacak çalışmada, oyuncu kadrosu ve senaryo büyük bir emek sonucu oluşmuştur. Sanatçıyı ve ailesini yansıtacak en iyi oyuncular büyük uğraşlar sonrası seçilmiştir. Baba‘nın gençliğini Taner Ölmez canlandıracaktır. Orta yaşlarını ise Timuçin Esen oynayacaktır. Sadece Müslüm Baba değil, ailesi ve çok yakın çevresinde yaşananlarda filmde yer bulacaktır. 2018 filmlerinin içinde izleyeceğimiz efsanevi bir yapım sizlerle.

Yorumlar

 • Pınar Aygün

  KALİTE !

 • admin

  Ceyda hnm. güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, özellikler ekledik ve eklemeye devam edeceğiz.
  Beğendiyseniz ne mutlu bize, İyi seyirler…

 • Ceyda Su

  Sitedeki Kalite Beni Benden Aldı, Film Ayrıca Güzel Görsel Arayüzle Daha Güzel 🙂 Işık Aç/Kapat Özelliği Gelmiş Hayran Kaldım. Hizmetiniz İçin Teşekkürler!